(067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

 

Благодійна акція #наоднійхвилі

Емоційний благодійний проект, для підтримки бабусь та дідусів, які хочуть бути #наоднійхвилі з сучасним світом.

Ми звикли отримувати інформацію з багатьох джерел та навіть не замислюємося звідки знаємо ту чи іншу новину. У похилому віці та ще й коли живеш у будинку для літніх людей починаєш цінувати спілкування та доступ до інформації як ніколи раніше. Бабусі та дідусі люблять слухати музику, новини, прогноз погоди, різноманітні програми по радіо – все, щоб відчувати себе #наоднійхвилі з суспільством, щоб розуміти що відбуваєтся навкруги. Мета проекту – зібрати кошти на покупку радіо для людей похилого віку, які проживають у будинках для літніх людей (геріатричних пансіонатах).

Цільова аудиторія — активні, зайняті люди, які отримують тисячі рекламних повідомлень щодня. Задача: Нам необхідно отримати увагу людей, у яких виробився своєрідний імунітет на рекламу. Вирішення: Ми розробили креативну ідею акції, неймінг, логотип, та сценарії для аудіо-роликів.

Щоб домогтися емоційного залучення, ми зробили героями комунікації реальних пенсіонерів, які від свого імені розповіли коротку історію зі свого життя, що спонукає допомогти їм бути на одній хвилі зі світом завдяки радіо.

Креативна стратегія

Розробка сценарию

Розробка логотипу

Слоган

Аудіоролик

Над проектом працювали

Наталія Закашанська
Анна Ситник
Катерина Паєвщик
Михайло Черняк
Марія Омельчук

Валентина Павлівна усе життя пропрацювала инженером у проектно-конструкторському бюро.
"Звикла слухати радіо, яке розказує про погоду, про новини, то співає гарних пісень. Хотіла б мати невеличкий радіоприймач, щоб завжди був під рукою".
Підтримай акцію "На одній хвилі" купи радіо людям похилого віку, які перебувають у домах для літніх людей. Деталі акції на сайті благодійного фонду "Let's help" та на сайті "NV".
Олександр Полікарпович, усе життя пропрацював на цукровому заводі інженером.
"Весела музика, світові новини та трансляції футбольних матчів – оце я б слухав якби мав радіо”.

Пану Руслану 89 років у минулому він тренер збірної по боксу.
“Раніше я тренував молодіжну збірну по боксу, а сьогодні, якби було радіо, я б слухав новини спорту на спортивні програми".