(067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

МЫ —

— брендинговое агентство, объединяющее клиентский и агентский опыт

Компания Galagan основана в 2007 году и является эффективным сплавом дизайнеров, разработчиков, копирайтеров, управленцев и стратегов. Мы работаем с заинтересованными клиентами в широком спектре отраслей, включая создание брендов для медицинских учреждений, некоммерческих организаций, крупных предпринимателей и даже целых городов.

Наталия Закашанская

СЕО

Мария Омельчук

креативный директор

Евгений Сухарников

проджект менеджер

Инна Жоголко

старший дизайнер

Дарья Байрамова

дизайнер

Клієнти

Загрузити

Стратегія

Якщо ми попросимо різних людей назвати кілька брендів, швидше за все всім на розум прийдуть одні й ті ж компанії, і їх буде не більше 20-ти. Тому що бренд — це не кожна торгова марка. Брендом компанію робить наповнення і філософія. А те, як споживач відреагує на бренд і як досягти мети максимально ефективно вирішує стратегія.

Asset 4

Стратегічне позиціонування

Стратегія рекламної кампанії

Комунікаційна стратегія

Креативна стратегія

Asset 4
 

Брендинг

Для того, щоб створити бренд, необхідно розробити вектор розвитку згідно з бізнес завданням: зібрати і проаналізувати всі дані, визначити стратегію і позиціонування, після чого вже розробляти назву, логотип і фірмовий стиль.

Asset 4

Бренд-стратегія

Неймінг

Слоган

Логотип

Фірмовий стиль

Ділова документація

Гайдлайн

Брендбук

Asset 4
 

Дизайн

Це створення візуально-графічної системи бренду, на основі якої будується комунікація. Застосовується у створенні журнальної верстки, дизайну упаковок, реклами та інформаційних плакатів, логотипів, буклетів, брошур, сувенірної продукції, веб-дизайну.

Asset 4

Верстка і дизайн поліграфії

Дизайн упаковок та етикеток

Дизайн презентацій

Дизайн сувенірної продукції

Asset 4
 

Реклама

Це те, що чіпляє споживачів, доносить до цільової аудиторії ключове повідомлення. Залишаючись в пам’яті, дає можливість компанії або бренду потрапити до списку розгляду. А це перший крок до підвищення продажів. Сьогодні існує маса рекламних носіїв: борди і тв-ролики, поліграфія та digital.

Asset 4

Креативна реклама

Креативна рекламна концепція

Ключовий імідж / кейвіжуал

Реалізація ключового іміджу

Адаптація типового макету

Asset 4
 

WEB

Взаємодія аналіза, дизайна та програмування. Естетика, що працює в чітких рамках алгоритмів і націлена на зручність для користувача. Це давно не “візитівка” компанії в Інтернеті, а повноцінний канал комунікації клієнта з вами.

Asset 4

Дизайн сайтів

Дизайн мобільних додатків

Asset 4
 

Освіта

Ми з радістю ділимося знаннями і практичним досвідом, навчаючи студентів і дизайн-команди наших клієнтів. Щиро прагнемо, щоб дизайн в Україні був, розвивався і ставав конкурентоспроможним в світовому масштабі.

Asset 4

Тренінги для компаній

Довгострокові навчальні програми для дизайнерів

Конференції

Asset 4