+48572014868 (067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

Дизайн

Верстка і дизайн поліграфії

Коли концепція дизайну готова або є розроблений гайдлайн, настає час переходити до дизайну поліграфічної продукції і верстки. Дизайнери розроблять макет для друкованої продукції будь-якої складності: від брошури до каталогу або річного звіту.Коли концепція дизайну готова або є розроблений гайдлайн, настає час переходити до дизайну поліграфічної продукції і верстки. Дизайнери розроблять макет для друкованої продукції будь-якої складності: від брошури до каталогу або річного звіту.

Дизайн упаковок та етикеток

Перше знайомство з товаром відбувається через упаковку: вона захоплює, провокує покупку, запевняє в надійності товару. Саме тому її дизайну варто приділити належну увагу. Нерідко дизайн упаковки приносить нагороди і бренду — за нього можна навіть отримати Red Dot. Дизайн упаковки товару може включати в себе логотип або інше зображення, текст і чисті елементи дизайну: форми, колір, впізнавані графічні елементи, що сприяють єдиному сприйняттю картинки.Перше знайомство з товаром відбувається через упаковку: вона захоплює, провокує покупку, запевняє в надійності товару. Саме тому її дизайну варто приділити належну увагу. Нерідко дизайн упаковки приносить нагороди і бренду — за нього можна навіть отримати Red Dot. Дизайн упаковки товару може включати в себе логотип або інше зображення, текст і чисті елементи дизайну: форми, колір, впізнавані графічні елементи, що сприяють єдиному сприйняттю картинки.

Дизайн презентацій

Захищати ідею можна яким завгодно способом, але найпереконливішим і найефективнішим завжди буде презентація. Щоб вона була правильно оформлена, наповнена змістом і виконана в уніфікованому стилі з усіма документами бренду, краще залишити дизайн презентації професіоналам. Це допоможе правильно позиціонувати бренд, вигідно відрізняти його від конкурентів і завжди залишатися на висоті.Захищати ідею можна яким завгодно способом, але найпереконливішим і найефективнішим завжди буде презентація. Щоб вона була правильно оформлена, наповнена змістом і виконана в уніфікованому стилі з усіма документами бренду, краще залишити дизайн презентації професіоналам. Це допоможе правильно позиціонувати бренд, вигідно відрізняти його від конкурентів і завжди залишатися на висоті.

Дизайн сувенірної продукції

В період свят,  корпоративних подій та конференцій хочеться зробити оригінальний подарунок клієнту чи партнеру, який він точно запам”ятає.  В інтернеті існує великий вибір товарів масового вжитку, але рідко можна знайти те, що треба. Наша команда допоможе розробити унікальну сувенірну продукцію, підкаже як краще втілити ідею чи виготовить все самостійно.В період свят,  корпоративних подій та конференцій хочеться зробити оригінальний подарунок клієнту чи партнеру, який він точно запам”ятає.  В інтернеті існує великий вибір товарів масового вжитку, але рідко можна знайти те, що треба. Наша команда допоможе розробити унікальну сувенірну продукцію, підкаже як краще втілити ідею чи виготовить все самостійно.

Залиш заявку, щоб обговорити проект