(067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

Дизайн

Верстка і дизайн поліграфії

Коли концепція дизайну готова або є розроблений гайдлайн, настає час переходити до дизайну поліграфічної продукції і верстки. Дизайнери розроблять макет для друкованої продукції будь-якої складності: від брошури до каталогу або річного звіту.

Дизайн упаковок та етикеток

Перше знайомство з товаром відбувається через упаковку: вона захоплює, провокує покупку, запевняє в надійності товару. Саме тому її дизайну варто приділити належну увагу. Нерідко дизайн упаковки приносить нагороди і бренду — за нього можна навіть отримати Red Dot. Дизайн упаковки товару може включати в себе логотип або інше зображення, текст і чисті елементи дизайну: форми, колір, впізнавані графічні елементи, що сприяють єдиному сприйняттю картинки.

Дизайн презентацій

Захищати ідею можна яким завгодно способом, але найпереконливішим і найефективнішим завжди буде презентація. Щоб вона була правильно оформлена, наповнена змістом і виконана в уніфікованому стилі з усіма документами бренду, краще залишити дизайн презентації професіоналам. Це допоможе правильно позиціонувати бренд, вигідно відрізняти його від конкурентів і завжди залишатися на висоті.

Дизайн сувенірної продукції

В період свят,  корпоративних подій та конференцій хочеться зробити оригінальний подарунок клієнту чи партнеру, який він точно запам”ятає.  В інтернеті існує великий вибір товарів масового вжитку, але рідко можна знайти те, що треба. Наша команда допоможе розробити унікальну сувенірну продукцію, підкаже як краще втілити ідею чи виготовить все самостійно.