(067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

 

ELENG

Обслуговування суден по міжнародним стандартам

Сьогодні ELENG надає послуги не тільки морському флоту, але й компаніям, які працюють на суші. Саме тому виникла потреба обновити логотип, а також переосмислити і систематизувати весь 25-річний досвід. Так народився новий бренд – ELENG.

Місія бренду — зробити рух на суші і в морі більш безпечним, ефективним та екологічним. Їм важливо, щоб клієнти були впевнені у швидкому та якісному вирішенні проблем, з повною безпекою майна. 

Ми розробили систему логотипів та фірмового стилю. Сітку побудови для створення всіх макетів в єдиному стилі. Фірмові кольори, шрифт, брендбук, мерч. Логотип для ELENG LTD — однієї з найбільших компаній Чорноморського басейну з постачання та сервісу судів складається з унікальної шрифтової композиції, вписаної в просту геометричну форму з двома зрізаними кутами під 45°. Лаконічна форма, монолітність та щільність букв символізує характер бренду: надійність і професіоналізм. Зрізані протилежні кути підтримують складові бренду такі як: інноваційність, постійний розвиток, цілеспрямованість, оперативність і два глобальних напрямки компанії – рух на суші і в морі. Модульна побудова гарантує простоту у використанні і забезпечує збереження впізнаваності компанії.

Що отримав споживач від змін? Асоціацію з надійним та сучасним брендом, який стійко розвивається, з яким зручно і просто працювати. 

Логотип

Фірмовий стиль

Над проектом працювали

Наталія Закашанська
Анна Ситник