+48572014868 (067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

Услуги

Стратегия

Если мы попросим разных людей назвать несколько брендов, скорее всего всем на ум придут одни и те же компании, и их будет не больше 20-ти. Потому что бренд — это не каждая торговая марка. Брендом компанию делает наполнение и философия. А как потребитель отреагирует на бренд и как достичь цели максимально эффективно решает стратегия.

Asset 4

Позиционирование

Стратегия рекламной кампании

Коммуникационная стратегия

Креативная стратегия

Asset 4
 

Брендинг

Для того, щоб створити бренд, необхідно розробити вектор розвитку згідно з бізнес завданням: зібрати і проаналізувати всі дані, визначити стратегію і позиціонування, після чого вже розробляти назву, логотип і фірмовий стиль.

Asset 4

Бренд-стратегія

Неймінг

Слоган

Логотип

Фірмовий стиль

Гайдлайн

Брендбук

Asset 4
 

Дизайн

Це створення візуально-графічної системи бренду, на основі якої будується комунікація. Застосовується у створенні журнальної верстки, дизайну упаковок, реклами та інформаційних плакатів, логотипів, буклетів, брошур, сувенірної продукції, веб-дизайну.

Asset 4

Верстка і дизайн поліграфії

Дизайн упаковок та етикеток

Дизайн презентацій

Дизайн сувенірної продукції

Asset 4
 

Реклама

Це те, що чіпляє споживачів, доносить до цільової аудиторії ключове повідомлення. Залишаючись в пам’яті, дає можливість компанії або бренду потрапити до списку розгляду. А це перший крок до підвищення продажів. Сьогодні існує маса рекламних носіїв: борди і тв-ролики, поліграфія та digital.

Asset 4

Креативна реклама

Креативна рекламна концепція

Ключовий імідж / кейвіжуал

Реалізація ключового іміджу

Адаптація типового макету

Asset 4
 

WEB

Взаємодія аналіза, дизайна та програмування. Естетика, що працює в чітких рамках алгоритмів і націлена на зручність для користувача. Це давно не “візитівка” компанії в Інтернеті, а повноцінний канал комунікації клієнта з вами.

Asset 4

Дизайн сайтів

Дизайн мобільних додатків

Asset 4
 

Освіта

Ми з радістю ділимося знаннями і практичним досвідом, навчаючи студентів і дизайн-команди наших клієнтів. Щиро прагнемо, щоб дизайн в Україні був, розвивався і ставав конкурентоспроможним в світовому масштабі.

Asset 4

Тренінги для компаній

Довгострокові навчальні програми для дизайнерів

Конференції

Asset 4
 

Залиш заявку, щоб обговорити проект