(067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

 

Ребрендинг Dev.Pro

Dev.Pro, аутсорсингова компанія з розробки програмного забезпечення, була заснована підприємцями і технологами, об’єднавши в собі сили американського бізнесу та українського інжинірингу. Протягом багатьох років Dev.pro помогає численним технологічним компаніям розробляти свої інноваційні програмні продукти і розвивати свій бізнес. Компанія легко знаходить спільну мову зі своїми клієнтами, створюючи для них найкращі рішення їх конкретних потреб, надаючи інженерні знання, швидке виконання та економічну ефективність. Але що дійсно відрізняє Dev.pro від інших, так це альянс, який вони створюють разом зі своїми клієнтами, спрямований на загальний успіх. Це і лягло в основу позиціонування компанії.

Завдання: оновити логотип, відображаючи актуальні цінності компанії, бажання рухатися вперед і виділятися серед інших технологічних компаній, зберігаючи спадковість. Фірмовий стиль повинен донести, що Dev.pro може надати кваліфікованих технічних фахівців для компаній. У той же час, він повинен залучити нових інженерів, показуючи що Dev.pro — престижне місце для роботи.

Рішення: новий логотип – це переосмислений, допрацьований старий. Весь фірмовий стиль покликаний продемонструвати оновлення в принципах роботи компанії, а також її бажання стати більш відкритою і зрозумілою клієнтам. Ми вибрали яскраві, індивідуальні кольори, щоб відрізнятися від безлічі компаній, що використовують традиційну для IT-сфери синю гаму. Для фірмового шрифту був обраний IBM Plex Sans, корпоративний шрифт IBM з відкритим вихідним кодом, який є сполучною ланкою між технологіями, наукою і людиною. Елементами фірмового стилю були обрані спеціальні символи з мов програмування. Вони використовуються в тексті, як дизайн-елемент для оформлення і як ілюстрації з цих символів, що дозволяє фірмовому стилю бути більш різноманітним та цікавим.

Редизайн логотипу

Редизайн фірмового стилю

Гайдбук

Над проектом працювали

Марія Омельчук
Анна Ситник
Дар’я Байрамова