(067) 440 41 80 Зв'язатися
UA

Language:

 

The English Studio

школа английского языка

The English Studio – місце, де говорять англійською. Саме такий слоган повністю відбиває їх ключове повідомлення: в школі вчать говорити, а не зубрити. Це освітня платформа з найновішими і ефективнішими напрацюваннями. У процес навчання постійно впроваджують нові методики і занурюють студента в англомовну атмосферу.

Цільова аудиторія – молодь, прагнуча відкрити для себе нові можливості. Саме ці основні ввідні лягли в розроблений логотип. Символом, що відображає розмову або діалог являється бабл, якщо ми говоримо про місце, приміщення, зони для навчання – це план приміщення. Ми з’єднали ці два образи – отримали новий логотип, приміщення у вигляді бабла з відкритими дверима, яке також символізує відкритість школи і нові можливості перед студентами. Колір має дуже сильний вплив, тому ми спеціально узяли кольори прапора Великобританії, щоб у цільової аудиторії відразу склався повний образ школи.

Також, ми хотіли посилити впізнанність школи через цей колорит і запропонували створити свої методички з використанням синіх і червоних текстів. Ці методички доповнюються закладками з фільтрами (синій і червоний). Закриваючи червоною закладкою переклад тексту, студент з легкістю може читати і учити слова, виконувати необхідні завдання.

Над проектом працювали

Марія Омельчук